Paalulaattojen ja paaluhatturakenteiden suunnittelu ; 31.1.2014 Pohjarakenteinen suunnitteluohjeet

Kirjasarja: Liikenneviraston ohjeita, osa 5/2014

Rensa i röran med feng shui : det enkla sättet att skapa ordning och harmoni i ditt hem tuotekuva
Suurenna kuva

Ehdotettu tuote

Kingston Karen

Rensa i röran med feng shui : det enkla sättet att skapa ordning och h...

9,00 €

Käytetty - hyvä (K3)

Nidottu (pehmeäkantinen)

2007 / 1. painos

Tuotteita ei saatavilla

Teosta "Paalulaattojen ja paaluhatturakenteiden suunnittelu ; 31.1.2014 Pohjarakenteinen suunnitteluohjeet" ei välttämättä ole tällä hetkellä saatavilla Antikvaarista tai teoslistamme on vielä puutteellinen. Katsothan samankaltaiset tuotteet sekä alempaa löytyvät tuote-ehdotuksemme teokseen liittyen. Voit myös lisätä tämän teoksen toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotteita tulee saataville.

Samankaltaiset tuotteet

Tuotteita ei löytynyt. Voit selailla kirjailijan teoksia klikkaamalla kirjailijan nimeä tai etsi muita kirjoja hakukoneemme avulla.

Tiedot

Kustantaja/julkaisija

Liikennevirasto

Sidosasu

ISBN

9522554073

9789522554079

Tuoteryhmät

Ei tiedossa

Kieli

suomi

Alkuperäinen nimi

-

Kirjasarja

Liikenneviraston ohjeita, osa 5/2014

Kirja-arvostelut teoksesta Paalulaattojen ja paaluhatturakenteiden suunnittelu ; 31.1.2014 Pohjarakenteinen suunnitteluohjeet

Tälle teokselle ei ole vielä kirjoitettu yhtään arvostelua. Haluatko kirjoittaa ensimmäisen arvostelun?

Kirjoita oma kirja-arvostelusi