Translations of an environmental technique
institutionalization of the life cycle approach in business, policy and research networks
Eva Heiskanen
Kirjasarja: Acta Universitatis Oeconomicae Helsingiensis, osa 178

Tuote ei saatavilla
Translations of an environmental technique : insti...
Lisää tuote omalle toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotetta tulee saataville Antikvaariin!
Tuotteita ei saatavilla
Teosta "Translations of an environmental technique" ei välttämättä ole tällä hetkellä saatavilla Antikvaarista tai teoslistamme on vielä puutteellinen. Katsothan samankaltaiset tuotteet sekä alempaa löytyvät tuote-ehdotuksemme teokseen liittyen. Voit myös lisätä tämän teoksen toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotteita tulee saataville.
Samankaltaiset tuotteet
Tuotteita ei löytynyt. Voit selailla kirjailijan teoksia klikkaamalla kirjailijan nimeä tai etsi muita kirjoja hakukoneemme avulla.
Tiedot
Kustantaja/julkaisija
Helsinki School of Economics and Business Administration
Sidosasu
ISBN
9517914881
9789517914888
Tuoteryhmät
Ei tiedossa
Kieli
englanti
Alkuperäinen nimi
-
Kirjasarja
Acta Universitatis Oeconomicae Helsingiensis, osa 178
Tuote-ehdotukset
Ehdotukset perustuvat esitetyn tuotteen tekijään, tuoteryhmään tai aiheisiin.
Kirja-arvostelut teoksesta Translations of an environmental technique
Tälle teokselle ei ole vielä kirjoitettu yhtään arvostelua. Haluatko kirjoittaa ensimmäisen arvostelun?
Kirjoita oma kirja-arvostelusi