The new equine industry, stakeholders and land use planning
a challenge for participatory planning : research plan
Erland Eklund
Kirjasarja: SSKH notat, osa 3/2006

Tuote ei saatavilla
The new equine industry, stakeholders and land use...
Lisää tuote omalle toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotetta tulee saataville Antikvaariin!
Tuotteita ei saatavilla
Teosta "The new equine industry, stakeholders and land use planning" ei välttämättä ole tällä hetkellä saatavilla Antikvaarista tai teoslistamme on vielä puutteellinen. Katsothan samankaltaiset tuotteet sekä alempaa löytyvät tuote-ehdotuksemme teokseen liittyen. Voit myös lisätä tämän teoksen toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotteita tulee saataville.
Samankaltaiset tuotteet
Tuotteita ei löytynyt. Voit selailla kirjailijan teoksia klikkaamalla kirjailijan nimeä tai etsi muita kirjoja hakukoneemme avulla.
Tiedot
Kustantaja/julkaisija
Swedish School of Social Science, University of Helsinki
Sidosasu
ISBN
952103145X
9789521031458
Tuoteryhmät
Ei tiedossa
Kieli
englanti
Alkuperäinen nimi
-
Kirjasarja
SSKH notat, osa 3/2006
Tuote-ehdotukset
Ehdotukset perustuvat esitetyn tuotteen tekijään, tuoteryhmään tai aiheisiin.
Kirja-arvostelut teoksesta The new equine industry, stakeholders and land use planning
Tälle teokselle ei ole vielä kirjoitettu yhtään arvostelua. Haluatko kirjoittaa ensimmäisen arvostelun?
Kirjoita oma kirja-arvostelusi