Terveydenhuollon toimintaprosessit
terveydenhuollon yleiset prosessit ja niiden tarkennukset
Riikka Vuokko
Kirjasarja: Raportti / terveyden ja hyvinvoinnin laitos, osa 53/2011

Tuote ei saatavilla
Terveydenhuollon toimintaprosessit : terveydenhuol...
Lisää tuote omalle toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotetta tulee saataville Antikvaariin!
Tuotteita ei saatavilla
Teosta "Terveydenhuollon toimintaprosessit" ei välttämättä ole tällä hetkellä saatavilla Antikvaarista tai teoslistamme on vielä puutteellinen. Katsothan samankaltaiset tuotteet sekä alempaa löytyvät tuote-ehdotuksemme teokseen liittyen. Voit myös lisätä tämän teoksen toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotteita tulee saataville.
Samankaltaiset tuotteet
Tuotteita ei löytynyt. Voit selailla kirjailijan teoksia klikkaamalla kirjailijan nimeä tai etsi muita kirjoja hakukoneemme avulla.
Tiedot
Kustantaja/julkaisija
Terveyden ja hyvinvoinnin laitos THL
Sidosasu
ISBN
9522455350
9789522455352
Tuoteryhmät
Ei tiedossa
Kieli
suomi
Alkuperäinen nimi
-
Aiheet
Teemat
Tuote-ehdotukset
Ehdotukset perustuvat esitetyn tuotteen tekijään, tuoteryhmään tai aiheisiin.
Kirja-arvostelut teoksesta Terveydenhuollon toimintaprosessit
Tälle teokselle ei ole vielä kirjoitettu yhtään arvostelua. Haluatko kirjoittaa ensimmäisen arvostelun?
Kirjoita oma kirja-arvostelusi