Liiketoimintaosaamisen ja yrittäjyyden pioneeri Suomessa
Arto Lahti
Kirjasarja: Helsingin kauppakorkeakoulun julkaisuja, osa 103

Tuote ei saatavilla
Liiketoimintaosaamisen ja yrittäjyyden pioneeri Su...
Lisää tuote omalle toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotetta tulee saataville Antikvaariin!
Tuotteita ei saatavilla
Teosta "Liiketoimintaosaamisen ja yrittäjyyden pioneeri Suomessa" ei välttämättä ole tällä hetkellä saatavilla Antikvaarista tai teoslistamme on vielä puutteellinen. Katsothan samankaltaiset tuotteet sekä alempaa löytyvät tuote-ehdotuksemme teokseen liittyen. Voit myös lisätä tämän teoksen toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotteita tulee saataville.
Samankaltaiset tuotteet
Tuotteita ei löytynyt. Voit selailla kirjailijan teoksia klikkaamalla kirjailijan nimeä tai etsi muita kirjoja hakukoneemme avulla.
Tiedot
Kustantaja/julkaisija
Helsingin kauppakorkeakoulu
Sidosasu
ISBN
9524883309
9789524883306
Tuoteryhmät
Ei tiedossa
Kieli
suomi
Alkuperäinen nimi
-
Kirjasarja
Helsingin kauppakorkeakoulun julkaisuja, osa 103
Tuote-ehdotukset
Ehdotukset perustuvat esitetyn tuotteen tekijään, tuoteryhmään tai aiheisiin.
Kirja-arvostelut teoksesta Liiketoimintaosaamisen ja yrittäjyyden pioneeri Suomessa
Tälle teokselle ei ole vielä kirjoitettu yhtään arvostelua. Haluatko kirjoittaa ensimmäisen arvostelun?
Kirjoita oma kirja-arvostelusi