
Tuote ei saatavilla
Kumihimo iskee jälleen : 50 inspiroivaa punontatyö...
Lisää tuote omalle toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotetta tulee saataville Antikvaariin!
Tuotteita ei saatavilla
Teosta "Kumihimo iskee jälleen" ei välttämättä ole tällä hetkellä saatavilla Antikvaarista tai teoslistamme on vielä puutteellinen. Katsothan samankaltaiset tuotteet sekä alempaa löytyvät tuote-ehdotuksemme teokseen liittyen. Voit myös lisätä tämän teoksen toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotteita tulee saataville.
Samankaltaiset tuotteet
Tuotteita ei löytynyt. Voit selailla kirjailijan teoksia klikkaamalla kirjailijan nimeä tai etsi muita kirjoja hakukoneemme avulla.
Tiedot
Kustantaja/julkaisija
Moreeni
Sidosasu
Nidottu
ISBN
9522542628
9789522542625
Tuoteryhmät
Käsityöt
Kieli
suomi
Muut tekijät
Alkuperäinen nimi
-
Esittely
Suosittu Kumihimo - Japanilainen punonta -kirja saa jatkoa samalta tekijältä. Tässä kirjassa keskitytään litteisiin kumihimopunoksiin, joita voi käyttää monipuolisesti koruissa, asusteissa ja koristeissa. Erityyppisiä ja -värisiä lankoja ja kuituja käyttämällä sekä korunosia ja helmiä lisäämällä punokset saa sovitettua moniin tyyleihin ja tarkoituksiin. Litteitä punoksia varten tarvitaan neliönmuotoinen kumihimolevy, jollainen tulee kirjan mukana. Projektiosa sisältää 50 inspiroivaa punosta, jotka esitellään selkeiden, vaiheittaisten ohjeiden ja kauniiden valokuvien avulla. Kirja sopii sekä aloitteleville punojille että jo tekniikan hallitseville taitureille.
Teemat
Tuote-ehdotukset
Ehdotukset perustuvat esitetyn tuotteen tekijään, tuoteryhmään tai aiheisiin.
Kirja-arvostelut teoksesta Kumihimo iskee jälleen
Tälle teokselle ei ole vielä kirjoitettu yhtään arvostelua. Haluatko kirjoittaa ensimmäisen arvostelun?
Kirjoita oma kirja-arvostelusi