"Köyhyydestä ei puhuttu, sitä vaan elettiin"

köyhyyden kokemus ja selviytyminen 1930-luvun pulan oloissa Suomen maaseudulla

Kirjasarja: Bibliotheca historica

"Köyhyydestä ei puhuttu, sitä vaan elettiin" : köy... tuotekuva
Suurenna kuva

Tuote ei saatavilla

"Köyhyydestä ei puhuttu, sitä vaan elettiin" : köy...

Lisää tuote omalle toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotetta tulee saataville Antikvaariin!

Tuotteita ei saatavilla

Teosta ""Köyhyydestä ei puhuttu, sitä vaan elettiin"" ei välttämättä ole tällä hetkellä saatavilla Antikvaarista tai teoslistamme on vielä puutteellinen. Katsothan samankaltaiset tuotteet sekä alempaa löytyvät tuote-ehdotuksemme teokseen liittyen. Voit myös lisätä tämän teoksen toivelistallesi ja saat halutessasi ilmoituksen sähköpostiisi, kun tuotteita tulee saataville.

Samankaltaiset tuotteet

Tuotteita ei löytynyt. Voit selailla kirjailijan teoksia klikkaamalla kirjailijan nimeä tai etsi muita kirjoja hakukoneemme avulla.

Tiedot

Kustantaja/julkaisija

Suomalaisen kirjallisuuden seura

Sidosasu

ISBN

9522222437

9789522222435

Tuoteryhmät

Ei tiedossa

Kieli

suomi

Alkuperäinen nimi

-

Kirjasarja

Bibliotheca historica

Tuote-ehdotukset

Ehdotukset perustuvat esitetyn tuotteen tekijään, tuoteryhmään tai aiheisiin.

Kirja-arvostelut teoksesta "Köyhyydestä ei puhuttu, sitä vaan elettiin"

Tälle teokselle ei ole vielä kirjoitettu yhtään arvostelua. Haluatko kirjoittaa ensimmäisen arvostelun?

Kirjoita oma kirja-arvostelusi