Kirjasarja
Joensuun korkeakoulun julkaisuja
Hakutulokset
Haulla löytyi 11 teosta
Rajaa hakutulosta
Joensuun korkeakoulun julkaisuja
Kielet
suomi, englanti
Teokset
Näytetään 11 teosta (sivu 1 / 1)
Nimike
Tekijä
Kieli/sidosasu
Vuosi/julkaisija
Osa
Saatavilla
Etsi kirjasarjaa
Etsitkö jotain tiettyä kirjasarjaa tai puuttuuko sinulta jonkin kirjasarjan yksittäinen kirja? Antikvaarissa voi nyt etsiä kirjasarjoja hakukentän avulla tai selailla tämän hetken haetuimpia kirjasarjoja. Antikvaarin sivuilta löydät suosituimmat kirjasarjat, etsit sitten novellikokoelmaa, tietosanakirjasarjaa, sarjakuvasarjaa, salapoliisikirjasarjaa tai monia muita kirjasarjoja.
Huom! Kaikkia Antikvaarissa myytäviä tuotteita ei valitettavasti vielä välttämättä löydy kirjailijasivuilta. Mikäli etsimääsi tuotetta ei löydy kirjailijasivuilta, niin haethan tuotetta myös hakukoneellamme.
Siirry hakukoneeseen
Kirjoita hakeaksesi kirjasarjoista...
Joensuun korkeakoulun julkaisuja
Kirjasarja Joensuun korkeakoulun julkaisuja käsittelee yleisimmin teemoja
väitöskirjat
Kirjasarja Joensuun korkeakoulun julkaisuja käsittelee yleisimmin aiheita
aatehistoria., kirjallisuus., krig., Suomi., kaunokirjallisuus., Finland., sodat., folktradition., skönlitteratur., fred., rauha., litteratur., kansanperinne., idéhistoria.